| 品牌 | 松木MATRIC |
|---|---|
| 型號 | MH-EH2013 |
| 容量 | 1~2公升 |
| 電壓 | 110V |
| 頻率 | 60Hz |
| 消耗功率 | 600~700W |
| 尺寸 | 346x195x162mm |
| 重量 | 1.7kg |
| 材質 | 陶瓷 |
| 產地 | 中國 |
| 保固 | 1年 |
| BSMI許可字號 | R35752 |


1,024

1,890

1,181

1,075

1,243

2,860
1,280

1,988

1,512

2,680

1,590

1,436

3,980
1,580

2,280

2,495

1,980

1,351

1,870

12,069

1,499

2,499

1,598

1,011
1,880

1,046

1,181

1,290

1,047
1,688

18,500

1,024

2,850

1,299

1,685

1,050

1,499

1,210

1,228
2,530
1,280

23,750

2,388

15,100

1,190

4,688

4,436

9,009

1,768