| 品牌 | KRIA可利亞 |
|---|---|
| 型號 | KR-D069 |
| 容量 | 1~2公升 |
| 電壓 | 110V |
| 頻率 | 60Hz |
| 消耗功率 | 500~600W |
| 尺寸 | 26 × 20 × 26 (cm) |
| 重量 | 1.4kg |
| 材質 | 304不鏽鋼 |
| 產地 | 中國 |
| 保固 | 1年 |
| BSMI許可字號 | R73998 |

1,080
1,080

1,008

1,673

1,406

1,599

1,258
1,680

1,317

1,946

13,700

5,174

1,031

8,550

3,432

10,115

23,569

11,611

2,921

28,119

61,000

9,490

21,000
1,280

1,108

1,025

2,880
2,190
1,680

6,912

6,179

5,924

5,288

4,399

6,912

2,098

1,042

2,138

1,984

3,784

75,800

2,570

3,680

1,207

9,470

5,332

1,152
1,349
2,490