| 品牌 | 小太陽 |
|---|---|
| 類型 | 電磁爐 |
| 顏色 | 黑色系 |
| 產地 | 台灣 |
| 電壓 | 110V, 220V |
| 頻率 | 60Hz |
| 產品重量 | 2.5kg |
| 保固 | 1年 |
| 電源線長 | 1.2M |
| 消耗功率 | 1000W~1200W |

3,980
博客來
4,166
ETMall東森購物
4,680
Yahoo購物
4,680
PChome購物
4,680
PChome購物
4,680
momo購物網
4,980
ETMall東森購物
1,680

1,480

1,837

2,762

1,127

3,386

1,080

2,764

4,590

3,089

2,180

2,711
1,115

3,881

2,499

3,141
19,550

33,915

26,600

21,200

2,348

32,480

38,250

2,323

2,280
45,425
1,480

1,080

15,350

3,510
56,900

1,799

4,590

3,388

2,380

60,900

2,618

35,990
174,900

13,990

4,999

2,589

4,800

40,950

8,990
2,480

3,496
1,680

2,990