| 品牌 | ErgoGrade |
|---|---|
| 型號 | EGAUC20Q |
| 型式 | 施工安裝 |
| 適用範圍 | 20吋以下, 20吋, 21吋, 22吋, 24吋, 27吋, 30吋, 32吋 |
| 產地 | 台灣 |
| 保固 | 5年 |
| 顏色 | 黑色系 |
| 最大承重 | 12kg |
| 材質 | 鋼/鋁合金/塑膠 |
| VESA安裝孔位 | 100X100 / 75x75 mm |
| 產品尺寸 | 623 x 553x 123 mm |


2,288
ETMall東森購物
2,552
momo購物網
2,552
PChome購物
2,647
momo購物網
2,659
Yahoo購物
2,710
ETMall東森購物
3,190
PChome購物
3,190
PChome購物
3,190
Yahoo購物
3,032

1,104

1,090

9,990

2,312

4,467

2,544

1,104

4,492

2,608

1,752

3,912

9,260

1,162

1,488

2,064

5,024

1,090

1,642

1,032

1,728

1,992

1,984

3,264

3,912

1,584

5,912

2,712

2,072

6,312

1,904

3,568

1,032

3,504

1,047

1,050

2,928

19,540

1,588

1,424

2,312

3,032

1,192

3,088

1,488

1,032

11,190

12,712

5,112