| 品牌 | ErgoGrade |
|---|---|
| 型號 | EGAE444A |
| 型式 | 壁掛架 |
| 適用範圍 | 27吋, 30吋, 32吋, 37吋, 38吋, 39吋, 40吋, 42吋, 43吋, 46吋, 47吋, 48吋, 49吋, 50吋, 52吋 |
| 產地 | 台灣 |
| 保固 | 5年 |
| 顏色 | 黑色系 |
| 最大承重 | 螢幕載重35KG |
| 材質 | 鋼/鋁合金/塑膠 |
| VESA安裝孔位 | 最大400*400mm;最小100*100mm |
| 產品尺寸 | 486 x 345 x 68 mm |


2,370
momo購物網
2,427
PChome購物
2,622
momo購物網
2,634
Yahoo購物
2,680
ETMall東森購物
3,160
PChome購物
3,160
PChome購物
3,160
Yahoo購物
3,160
PChome購物
3,032

1,104

2,288

1,090

9,990

2,312

4,467

2,544

1,104

4,492

2,608

1,752

3,912

9,260

1,162

1,488

2,064

5,024

1,090

1,642

1,032

1,728

1,992

1,984

3,264

3,912

1,584

5,912

2,712

2,072

6,312

1,904

3,568

1,032

3,504

1,047

1,050

2,928

19,540

1,588

1,424

2,312

3,032

1,192

3,088

1,488

1,032

11,190

12,712