| 品牌 | ErgoGrade |
|---|---|
| 型號 | EGAR212A |
| 型式 | 壁掛架 |
| 適用範圍 | 22吋, 24吋, 27吋, 30吋, 32吋, 37吋, 38吋, 39吋, 40吋, 42吋, 43吋, 46吋, 47吋, 48吋, 49吋, 50吋, 52吋 |
| 產地 | 台灣 |
| 保固 | 5年 |
| 顏色 | 黑色系 |
| 最大承重 | 螢幕載重25KG |
| 材質 | 鋼/鋁合金/塑膠 |
| VESA安裝孔位 | 最大200*200mm;最小75*75mm |
| 產品尺寸 | 347 x 327 x 98 mm |


1,988
ETMall東森購物
2,128
momo購物網
2,207
momo購物網
2,217
Yahoo購物
2,260
ETMall東森購物
2,660
PChome購物
2,660
PChome購物
2,660
Yahoo購物
2,660
PChome購物
3,032

1,104

2,288

1,090

9,990

2,312

4,467

2,544

1,104

4,492

2,608

1,752

3,912

9,260

1,162

1,488

2,064

5,024

1,090

1,642

1,032

1,728

1,992

1,984

3,264

3,912

1,584

5,912

2,712

2,072

6,312

1,904

3,568

1,032

3,504

1,047

1,050

2,928

19,540

1,588

1,424

2,312

3,032

1,192

3,088

1,488

1,032

11,190

12,712